1 / 1
Високи маси за кафич, дискотека
25 €
Цената е фиксна
02.01.2021 11:21

Богданци / Гевгелија

Високи маси погодни за кафичи дискотеки барови пабови. 18 броја

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Се продава од:

Denis
Потврден огласувач
070219900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам