Se prodava niva vo atarot na s.Lopatica
1 €
Цената не е фиксна
26.03.2023 22:18

Битола / Битола

Квадратура:

4400 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva vo atarot na s.Lopatica pogodna za lozov nasad.Nivata e cel den izlozena na sonce.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
076308128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам