1 / 1
регистрација на фирми,правни услуги
100 МКД
12.03.2020 09:34

Скопје Центар / Скопје

• Регистрација на фирми
• Истапување на содружник
• Преобразба на друштвото од една во друга форма
• Истапување на содружник и пристапување на друг
• Зголемување на основната главнина
• Промена на назив,седиште,претежна дејност
• Стечај
• Ликвидација
. Изготвување на секаков вид договори

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Адвокатцки услуги

Се продава од:

aleksandra
Потврден огласувач
078367764
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам