1 / 5
4×4 jeep cheroke 4.0 delovi
1 €
31.12.2021 10:28

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Cherokee

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

25000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

31 kw / 42 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Delovi za 4.0/ 5.2/ 3.1/ 2.5 imam skoro safe shot vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jeep
Потврден огласувач
070625190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам