1 / 5
Stara kuka vo centar!
1 €
28.02.2022 20:36

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

3

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1950

Година на реновирање:

1950

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Karposeva

Prodavam stara kuka vo centar , uredni dokumenti, so markica za nova gradba.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078443725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам