Logo

30 години трговија и изведба на плочки и гранити

Број на оглас: 2393209 | Објавен на: 02.11.2019, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Продавници, Трговија / Санитaрии плочки мермер гранит

Вид на оглас: Се продава


Фирмата Керамикс се занимава со продажба и изведба на плочки успешно веке 30 години низ цела Македонија. Повелете во нашиот изложбен салон во Г.Петров каде имаме широка понуда на италијански, хрватски и турски гранитни и керамички плочки или заѕвонете и нашиот тим ке ве посети и ке ви достави понуда

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Мартин

Потврден огласувач