1 / 8
STRANICI ZA BEOGRADSKA PRIKOL ICA 300/190.
350 €
Цената е фиксна
29.09.2019 06:47

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Stranicite se napraveni od profili 40×40 i 40×60. Plehot e 2 mm. Dimenzi 300×190×40.Stranicite odgovarat za beogradska prikolica.
.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава / Можна е замена од:

REKLAMA
Потврден огласувач
078225413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам