1 / 8
METALNI KOSNICI ZA DRVA
900 МКД
Цената е фиксна
25.12.2020 20:59

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na metalni kosnici za drva dimenzijata e L-50 cm, isfarbani so crna boja, prakame po- Kargo Ekspres; Kurir brza posta, kosnicite kostaat:
1 - 800 den;
2 - 900 den;
3 - 900 den;
4 - 900 den;

Mob: ( Viber. Whata App ) +491639193473. (krste)

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

krste
Потврден огласувач
075607869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам