1 / 3
Dukan
5.000 МКД
07.09.2022 01:03

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Дрва

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe.
Mob kontak 070990838

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

X
Потврден огласувач
070990838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам