1 / 11
TWINS house-Se prodava KUKA od 340m2 vo blizina na kasarna
95.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 09:21

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

127 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

55 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

KASARNA

Se prodava sprat od KUKA so stanben prostor od 127m2 i dvorno mesto od 55m2.

Spratot e celosno renoviran so poseben vlez.

Na spratot ima :
- kujna so golema dnevna soba
- tri spalni sobi
- dve kupatila
- hodnik
- spajz
- dvor

CENATA NA OGLASOT E SAMO ZA SPRATOT,A SE PRODAVA I CELATA KUKA na tri sprata po cena od 192500 evra.

Za spratot e mozna i zamena za stan so doplata.

Za poveke informacii vo agencijata.

WEB > twinshouse.com.mk
E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 , 078/240-558 , 078/240-559

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам