1 / 1
DIGALKI
По Договор
30.09.2022 14:36

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat NOVI 10-tonski digalki,germansko proizvodstvo

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

aaa
Потврден огласувач
047266224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам