1 / 12
HOVERBOARD , NOVI REZERVNI DELOVI I HOVERBOARDI
1 €
Цената е фиксна
16.08.2018 09:57

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ovlasten uvozvnik - distributer i servis , prodava orginalni rezervni delovi za hoverboard - elektricni skuteri , vo momentot imame se na lager :

1. ADAPTERI ZA HOVERBOARD. 20 euro.
2. BATERII ZA HOVERBOARD. 50 euro.
3. MOTORI ZA HOVERBOARD. 80 euro.
4. MATICNI PLOCI ..... 50 euro.
5. ZIROSKOPI (maticni)... 1parce 10 euro.
6. BLUETOOTH (blutut)... 20 euro.
7 .PREKINUVACI I POLNACI... 5 euro.
8. LED SIJALICKI ...... 5 euro.

PRODAVAME I HOVERBOARDI SO GARANCIJA . 240 euro.

PRAJKAME PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA BESPLATNO....

ADRESA . N.ILINDEN, SKOPJE
TEL.070 / 341-795

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Се продава од:

GOLDEN SUN - SKOPJE
N.ILINDEN
Потврден огласувач
070/341-795 ; 070/338-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам