1 / 8
Cilindri za sobni vrati vo dve golemini
200 МКД
22.02.2023 08:58

Куманово / Куманово

Novi ne koristeni imame standarni 200den .Za pogolema kolicina 150den kom.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

Dragan
Milan Lisica br12
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам