1 / 12
Dynacord, Ev, Rcf, FBT, FX12.... POVOLNO
1 €
06.04.2022 11:33

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam zvuchnici po mnogu povolni ceni.
*** IMAM I PRAVENI KUTII ZA ONIE KOI SE ZAINTERESIRANI SO ODLICHNI KOMPONENTI I MERENI SVRTNICI ***
JAVETE SE ZA PODETALNI INFORMACII.

Mile 070275185

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Mile Krstevski
Потврден огласувач
070275185
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам