1 / 3
SE PRODAVAAT 3 NIVI ZA GRADEJNE
По Договор
29.12.2022 20:30

Битола / Битола

Квадратура:

7750 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVAAT TRI NIVI NA SAMIOT MAGISTRALEN PAT BITOLA GRCIJA MESTO ZABENI DO NIVITE IMA STRUJA I VODA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078219034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам