1 / 2
Куќа во Берово
30.000 €
31.10.2018 20:32

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

14

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

500 m²

Се продава куќа во Берово фаза карабин
тел. Миле 070 596 726 и Александар 071-630-946

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mile Kitanovski
Потврден огласувач
070561800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам