1 / 6
Magnet neodymium N48 mnogu jak
1.000 МКД
Цената е фиксна
13.07.2021 07:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam redok magnet so golema privlecna sila. Moze da se koristi za razni nameni.
Diametar 30mm
Debelina 10mm
Pravoagolniot e N50,
30x20x10mm
Imam samo pravoagolni

Категорија: Останато

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
078331716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам