1 / 6
AGREGAT AGREGATI GENERATOR GENERATORI SO GARANCIA
8.000 МКД
Цената не е фиксна
30.11.2021 21:16

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVAAT AGREGATI OD 0.35 DO 10KVA SO 3 DO 12 MESECI GARANCIA SO SOPSTVEN OVLASTEN SERVIS ZA ISTITE I REZERNI DELOVI OD BRNDOT GARDENIA KOJ SE ZVEZUVA ZA EVROPSKI PAZARI

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

AGREGATI
VIZBEGOVO
Потврден огласувач
077983858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам