1 / 3
Madzun - Маџун
400 МКД
18.07.2022 16:11

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Продавам домашен маџун.
100% природен
400 денари една тегла.
Праќам по карго.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071394072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам