1 / 6
Се издаваат соби за студенти
2.500 МКД
13.08.2020 09:20

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Се издаваат соби за студенти во спрат од куќа во строгиот центар на градот Штип, веднаш позади судот. Спратот има посебен влез и располага со 2 спални (со по 2 кревети), соба која е наменета за дневен престој, посебно кујна и купатило. Ги има сите услови. Поволно за 4 студенти/ки.Цената е 2.500 денари по лице.Интернет и кабелска бесплатно! На топ локација во близина на повеќе факултети!

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Стојка
Потврден огласувач
078469787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам