1 / 1
RGB silikonska led traka 5mt. + trafo + rgb kontroler
450 МКД
26.06.2020 11:57

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Set RGB silikonska led traka 5mt. komplet so trafo i rgb kontroler po akciska cena od 450den.
( i uste mnogi artikli so akciski ceni )
https://www.facebook.com/TehnomakInzenering/
Javuvanje do 17:00h
TEHNOMAK INZENERING - vasiot profesionalen partner so najpovolni ceni vo regionot

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

ТЕХНОМАК ИНЖЕНЕРИНГ
Потврден огласувач
076777123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам