1 / 5
MERCEDES racen saat sat casovnik
1.290 МКД
Цената е фиксна
28.06.2022 09:43

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

MERCEDES - модерен и елегантен рачен часовник реплика, во црна варијанта со кожено ремче и сјајно сребрено куќиште.
Надворешен дијаметар 43mm.
Широчина на ремче 20-22mm.
Дебелина на бројчаник 12mm

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW sat saat casovnik vodootporen so fluorescentni strelki

1350 МКД

NAVIFORCE SAT SAAT SO DATUM 30ATM

1190 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам