1 / 3
Fiat tempra 1.9d
1 МКД
Цената не е фиксна
24.05.2021 17:52

Гостивар / Гостивар

Kolata se dava za delovi.
Mob:070504315

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ONUR
Gostivar
Потврден огласувач
078641500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам