1 / 2
Opel omega 3.0 mv6
1 МКД
24.05.2021 17:51

Гостивар / Гостивар

Kolata e za delovi i motorot e mnogu zacuvan ima pminato 135000
Mob:070504315

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ONUR
Gostivar
Потврден огласувач
078641500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам