1 / 2
Nosaci za velosiped BMW
3.000 МКД
28.05.2022 13:43

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Krovni nosaci za velosipedi BMW, koristeni no odlicno socuvani, poseduvaat dvojno zaklucuvanje.
Velosipedot se montira na nosacot so prednata viluska odkako ke se izvadi prednoto trkalo

Kako ponuda imam i drugi vidovi na krovni nosaci za site vidovi na vozila, nosaci za velosipedi, nosaci za skii, kuferi.
Thule

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од: Претпријатие

Dejan Thule
Потврден огласувач
070273503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам