Купувам стан или куќа
1 €
27.08.2018 17:30

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

Повеќе од 4 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

1 m²

Купувам стан или куќа во Струга

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

kupuvam
Потврден огласувач
077834086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам