Logo

Нов Шешир

Број на оглас: 2413487 | Објавен на: 25.05.2017, 15:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Останато

Вид на оглас: Се продава


Прекрасен нов шешир кој ќе ја надополни секоја комбинација,истиот шешир е на сликите па може да видите како стои.Информации на 075 296 630Ангела

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Zlate