1 / 4
Висечко шкавче за во детска соба
2.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.05.2022 14:28

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам многу добро сочувано, скоро ново шкавче за во детска соба, боја портокалова

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Весна
Потврден огласувач
078389910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам