1 / 2
Prevoz,transport,isfrlanje sut,selidbi i dr.
1 €
Цената не е фиксна
05.12.2022 08:00

Кисела Вода / Скопје

Dokolku imate potreba od prevoz,tuka sme nie vi stoime na raspolaganje vo sekoe vreme.

Dokolku imate potreba od slednive raboti:

1.PREVOZ, TRANSPORT NA SEKAKOV VID NA ROBA.
2.SELIDBI.
3.ISFRLANJE NA SUT I NEPOTREBNI RABOTI OD VASIOT DOM PODRUM GARAZA I DR.

Rabotite gi izvrsuvame so nas profesionalen tim i nasi vozila, NAVREMENO NAJBRZO I NAJKVALITETNO.

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Danilo
Потврден огласувач
075269148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам