1 / 1
Pilotka Electro Voice so resiver
1 €
21.10.2022 11:43

Скопје Центар / Скопје

Koristen malce.Vo top sostojba..Zvuk i perfomansi podobri od SHURE za nekolku kategorii.Kupen od Darko Mimi muzika 850 eur.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

misko
Потврден огласувач
078252123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам