1 / 1
Med, mlec, propolis i dr
1.111.111 МКД
07.02.2021 23:26

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam-100%cisti i prirodni pcelni proizvodi med, maticna mlec, propolis, med vo sake polen i dr.pravam i mesavina od med mlec, polen i propolis za podobruvanje na imunitetot. Isto taka pravam mesavina so istite sostojki samo vo pogolema koncentracija za plodnost.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077733163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам