Лица со посебни потреби
1 €
28.10.2019 16:16

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Трговско друштво за вработување на инвалидни лица, производство и промет Б-А-КОМПАНИ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје има потреба од лица со посебни потреби со или без работно искуство.
За подетални информации на тел. 071 268-484 Оливер Тодоровски и 070 217-085 Радун Андоновски

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

БА КОМПАНИ
Потврден огласувач
070217085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам