1 / 4
Klupa za stomacni \\\ Runners Fitness ///
5.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.04.2021 13:12

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

078-255-255 // 078-470-470

Код: 29/29

Справа кој што секој еден сака да ја поседува дома лесно скоплива и пренослива клупа за стомачни мускули.
Сакате да дојдете брзо и едноставно до совршени стомачни мускули во домашни услови, а не знаете како? Решението го имаме ние а тоа е клупата за стомачни мускули.
Самата конструкција на справата овозможува да се чуствувате удобно додека го обликувате вашето совршено тело. Со секојдневна употреба на совршената справа ќе ги осетите резултатите кој што доаѓаат за краток временски период.
Клупа кој што е наменета за секој дел од вашите стомачни мускули со самата клупа може да ги зацврстите како горните мускули така и страничните мускули од Вашето тело но не изостануваат и долните мусколи кој што го даваат целосниот изглед на Вашето тело.


Достава низ цела Македонија, достава 2-3 работни дена.

www.runners.mk

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Се продава од:

Runners MK
Потврден огласувач
078470470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам