1 / 2
Проекти за ентериерно уредување со изведба
13 €
Цената не е фиксна
23.11.2020 15:15

Карпош / Скопје

Сакате да реновирате или пак да опремите нов простор, а потребна ви е помош од професионален тим од архитекти?
По пристапни цени нудиме комплетна изработка на ентериерни решенија за вашиот дом, канцеларија, угостителски објекти и сите останати видови на објекти. Со нашето долгогодишно искуство покрај ентериерното решение кое вклучува професионална 3D визуелизација, нудиме и комплетна изведба на истото.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Архитектура

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
075342446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам