PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI
6.500 €
23.05.2023 22:22

Битола / Битола

Квадратура:

5280 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 M2. IMA PRISTAP DO SAHTA OD SISTEMOT NA STREZEVO.
DO NIVATA SE STIGA PO ZEMJEN PAT.

INFORMACII NA 076 827 852

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
076827916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам