1 / 3
Хидро - Сет VCE 55 (24H)
1 МКД
Цената не е фиксна
20.12.2021 18:25

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Хидро - Сет Elektrokovina - Slovenia

Тип: VCE 55
Потекло: Словенија
Сила на моторот: 1500 W
Q (max): 90 лит/мин
H (max): 55 метри
Влез/Излез: 1 1/4" : 1 1/4"
Волтажа: 240V
Фрекфенција: 50 Hz
Тежина: 38 kg
Гаранција: 12 месеци

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Електропромет ВИН
ул. Борис Трајковски бр. 214 (Пинтија)
Потврден огласувач
071327026
Испрати Е-маил до огласувачот

Пумпа PKm 65 (500 W)

1 МКД

Потопна пумпа за прљава вода VXm

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам