1 / 1
Мембрански боци AQUASYSTEM
1 МКД
Цената е фиксна
03.08.2022 07:25

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Мембрански боци од програмата на AQUASYSTEM - Italy

24 литри (вертикална) = Precharge (1.5 bar) Connection (1" col)
24 литри (хоризонтална) = Precharge (1.5 bar) Connection (1" col)
35 литри (вертикална) = Precharge (1.5 bar) Connection (1" col)
50 литри (вертикална) = Precharge (1.5 bar) Connection (1" col)
80 литри (вертикална) = Precharge (1.5 bar) Connection (1" col)
100 литри (вертикална) = Precharge (1.5 bar) Connection (1" col)
150 литри (вертикална) = Precharge (1.5 bar) Connection (1" col)
200 литри (вертикална) = Precharge (2 bar) Connection (1 1/4" col)
300 литри (вертикална) = Precharge (2 bar) Connection (1 1/4" col)
500 литри (вертикална) = Precharge (2 bar) Connection (1 1/4" col)
750 литри (вертикална) = Precharge (4 bar) Connection (2" col)
1000 литри (вертикална) = Precharge (4 bar) Connection (2" col)
1500 литри (вертикална) = Precharge (4 bar) Connection (2" col)
2000 литри (вертикална) = Precharge (4 bar) Connection (2" col)
3000 литри (вертикална) = Precharge (4 bar) Connection (DN 65)
4000 литри (вертикална) = Precharge (4 bar) Connection (DN 80)
5000 литри (вертикална) = Precharge (4 bar) Connection (DN 80)
10000 литри (вертикална) = Precharge (4 bar) Connection (DN 80)

сите модели може да ги видите и на нашиот facebook профил https://www.facebook.com/Elektropromet

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Електропромет ВИН
ул. Борис Трајковски бр. 214 (Пинтија)
Потврден огласувач
071327026
Испрати Е-маил до огласувачот

Потопни пумпи PEDROLLO - Italy

1 МКД

Потопна пумпа NT 150 (1100 W)

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам