1 / 2
Хидро - Сет 1600 W
1 МКД
Цената не е фиксна
12.07.2022 07:28

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Хидро - Сет HST NOVOTERM - Austria

Тип: NTP 70
Потекло: Австрија
Сила на моторот: 1600 W
Q (max): 70 лит/мин
H (max): 68 метри
Влез/Излез: 1 1/4" : 1"
Волтажа: 240V
Фрекфенција: 50 Hz
Големина на боца: 24 литри
Тежина: 33 kg
Гаранција: 12 месеци

сите модели може да ги видите и на нашиот facebook профил https://www.facebook.com/Elektropromet

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Електропромет ВИН
ул. Борис Трајковски бр. 214 (Пинтија)
Потврден огласувач
071327026
Испрати Е-маил до огласувачот

Хидро - Сет 1600 W (36H)

1 МКД

Потопна пумпа TOP 3

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам