Iphone 6s 128gb ko nov 1 mesec koristen
120 €
17.08.2022 00:17

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 6s

Боја:

Gold

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Iphone 6s silver128gb eden mesec koristen ko nov bes 1 tocka so kutia adapter slushallki komplet

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

roki
Потврден огласувач
070883890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам