1 / 1
hitno se prodava
350 €
10.05.2019 07:57

Делчево / Делчево

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

1993

Модел:

af1

hitno se prodava

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
077967474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам