1 / 1
Face Cafe ima potreba od kelnerki za rabota
1 €
16.01.2020 12:35

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

FACE CAFE IMA POTREBA OD KELNERKI I SANKERI (KI)

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
075277781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам