1 / 8
Електронско Пикадо Darts
1.990 МКД
27.06.2022 12:30

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Нови електронски пикада
Можна игра на еден до осум играчи.
20 различни игри.
Лцд дисплеј плус говор и звук.
Одлична спортска занимација за целото семејство.
Во комплетот има пикадо,шест стрелки плус 12 резервни врвови и упатство за употреба на различни јазици.
Работи на три батерии од 1,5V.

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Се продава од:

Филасол
Цар Самоил бр.53б
Потврден огласувач
078344562 078344561 078344749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам