1 / 12
Alat za drebong, glodalka , blajsajbna, nozevi, burgii
1 €
24.09.2022 10:33

Гази Баба / Скопје

PRODAVAM:
- BURGII I NOZEVI ZA DREBONG
- ALAT ZA GLODALKA
- ELEKTRO MOTORI
- LINETA
- FUTER
--Kontakt telefon od 12:00 do 20:00.--

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

xx
Потврден огласувач
078 402 033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам