1 / 1
Se prodava dukan vo lameli
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2021 08:12

Кичево

Квадратура:

32 m²

Греење:

Друго

Se prodava dukan vo lameli so povrsina od 32m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Isein
Потврден огласувач
078847755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам