1 / 6
NSU PRETIS 175 - delovi
6.500 МКД
17.09.2019 22:24

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

PRETIS

NSU PRETIS 175
Motorot gi ima site delovi za da se kompletira i funkcionira. Masinata e kompletna (rasturena, treba da se soberi).

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
075570605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам