Logo

Continental Premium Contact 5 205 55 16

Број на оглас: 2428964 | Објавен на: 26.02.2020, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.499 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Премиум гуми со високи перформанси на сите тестови прво место.
Гумите се земени 400е, произведени се во германија.

Може замена за алуминиумски бандажи 16 5х114.3
cb 67.1
Мазда 3 - 6, Киа

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 M.

Потврден огласувач