1 / 1
PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID
1 €
Цената е фиксна
05.12.2022 17:55

Охрид / Охрид

Квадратура:

1900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100metri od glavniot pat....

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
071825701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам