1 / 1
POPRAVKA I RESTAVRACIJA NA MEBEL
По Договор
Денес 11:42

Кисела Вода / Скопје

Popravka / Osvezuvanje / Restavracija
na mebel

masi
stolici
polici
plakari
komodi
skafcinja
natkasni
kujnski elementi
masi od kafici i restorani
shankovi
i dr.

Cena po dogovor

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Столарија и дрво

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071211374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам