1 / 10
VW Passat 2.0 TDI Highline/ Temp/ Xenon/ 6gang/ KlimaAut
6.498 €
Цената е фиксна
22.09.2022 18:15

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registracia do novembar .2022

NOVI 4 GUMi 2022 godinaI!
Atest foli
3 Kluca !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071827555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам