1 / 2
Se prodava plac vo Gevgelija
1 €
16.06.2022 17:57

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 700m2 na ul. Kukuska
od desna strana na Moinski pat pred Dinkut.
Tocna lokacija - vidi sliki
Kontakt tel: 075650201

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

BOTOMONT
Потврден огласувач
070768129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам